سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 24277
تاریخ انتشار : 1399/11/04 11:39

استقبال از جشنواره ایران بان‌نورئیس هیات انتخاب جشنواره فرهنگی-هنری بانوان کارآفرین از اقبال علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره خبر داد.

 به گزارش تجسمی آنلاین، فراخوان اولین جشنواره تخصصی بانوان کارآفرین(ایران بان‌نو) در حالی شب یلدای ۱۳۹۹ منتشر شد که استقبال از این جشنواره تاکنون قابل‌توجه بوده است.

سید روح‌الله حسینی رئیس هیات انتخاب جشنواره ایران بان‌نو با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تاکنون در کنار بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر و پژوهش، بانوان کارآفرین متعددی در نقاط مختلف ایران نیز با ارسال نمونه کارهای خود متقاضی شرکت در جشنواره شده‌اند.

حسینی ادامه داد: جشنواره ایران بان‌نو نخستین جشنواره تخصصی بانوان کارآفرین است که فضایی متعادل ایجاد کرده برای همراهی بانوان کارآفرین با آن دسته از اصحاب فرهنگ و هنر و پژوهش که تجربیات قابل ارائه‌ای در حیطه کارآفرینی بانوان یا بانوان کارآفرین داشته‌اند.

رئیس هیات انتخاب جشنواره ایران بان‌نو ادامه داد: بخش عمده‌ای از آثار واصله به دبیرخانه جشنواره ایران بان‌نو محصولاتی هستند که هرچند در نوع خود ممتاز و بدیع به شمار می‌روند ولی تاکنون مجال ارزیابی دقیق در فستیوال‌های تخصصی را نداشته‌اند.

سید روح‌الله حسینی تاکید کرد: هیات داوران جشنواره ایران بان‌نو که از میان خبرگان فرهنگ و هنر و کارآفرینی انتخاب می‌شوند خواهند کوشید بهترین‌های هر رشته از جشنواره را معرفی کنند تا محملی گردد برای تلاش بیشتر علاقه‌مندان به بازنمایی فعالیت بانوان کارآفرین.

گفتنی است علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره ایران بان‌نو برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره به پایگاه iranbaneno.ir مراجعه کنند و یا از طریق پیام‌رسان‌های اجتماعی با شماره ۰۹۳۷۶۴۹۴۳۵۹ در ارتباط باشند. امکان تماس با دبیرخانه جشنواره نیز از طریق ۰۲۱۸۶۰۴۷۷۲۱ میسر است.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir