سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 25431
تاریخ انتشار : 1400/04/13 13:07

کرونا به فرهنگستان هنر سرایت کردنمایشگاه‌های فرهنگستان هنر به دلیل وضعیت قرمز کرونا در استان تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش تجسمی آنلاین، نمایشگاه‌های این فرهنگستان و مجموعه‌های تابعه، تابع  شیوه نامه های بهداشتی اعلامی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره شرایط شهر تهران خواهند بود و از فردا (یکشنبه، ۱۳ تیر) تا اطلاع ثانوی برقرار نخواهد بود.

اطلاع رسانی درباره از سرگیری برنامه های فرهنگستان هنر در روزهای آینده، از سوی روابط عمومی انجام خواهد شد.

حدودا یکسال و چهار ماه بعد از اعلام رسمی همه گیری کرونا در ایران (اول اسفند ۹۸) بنا به آمارهای رسمی تاکنون حدود سه میلیون و  ۲۰۰ هزار نفر به این ویروس مبتلا شده و حدود ۸۴ هزار نفر جان باخته اند.

چهار مرحله اوج بیماری طی ۱۶ ماه گذشته در اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹، تابستان ۹۹، پاییز ۹۹ و بهار ۱۴۰۰ پشت سر گذاشته شده که هر کدام با دوره‌هایی از قرنطینه، کاهش فعالیت کارمندان ادارات، تعطیلی، سالن‌های سینما، تئاتر و موزه ها و گالری‌ها همراه بوده است.

حدود دو ماه از اعلام شیب نزولی کرونا بعد از موج چهارم در بهار ۱۴۰۰ در ایران گذشته که باز هم شیب صعودی و افزایش قرمزی رنگ شهرها این بار از جنوب کشور آغاز شد. حالا این وضعیت به دروازه های تهران و استان های مرکزی رسیده و بار دیگر مراکز هنری و فرهنگی از جمله سالن های تئاتر و موزه‌ها و نگارخانه‌ها تعطیل شدند.

منبع:روابط عمومی فرهنگستان هنر

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir