شناسه خبر : 24361 1399/12/10 22:00:47

انتشار فراخوان بین المللی دوره کارشناسی ارشد مؤسسه هنری حراج Sotheby`s

موسسه Sotheby’s پیشتاز در برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار با رویکرد هنر در لندن و نیویورک با تلفیق مدیریت فرهنگی و رهبری بازار هنر برای کارشناسی ارشد ثبت نام می کند.

 

به گزارش تجسمی آنلاین،  این موسسه که در سال ۱۹۶۹ با خانه حراج Sotheby’s کار خود را آغاز کرد، با سابقه ای ۵۰ ساله در صف مقدم آموزش متخصصان رهبران آینده هنر جهان قرار دارد. در حال حاضر بیش از ۸۰۰۰ فارغ التحصیل از این موسسه در سراسر جهان وجود دارد که از موقعیت های شغلی بالایی در تمامی بخش های دنیای هنر در سراسر جهان برخوردار هستند.

برنامه های آموزشی کارشناسی ارشد در دانشکده های لندن و نیویورک موسسه Sotheby’s، آموزش جامع و دقیقی از دنیای هنر امروز و مجموعه ای مفید و اثر بخشی از مهارت های حرفه ای جهت رشد در بازار ارائه می دهد.

همچنین برنامه های آموزشی این موسسه دانشجویان را از تمامی حوزه ها گرد هم آورده، به معرفی مباحث روز دنیای هنر پرداخته و ساختارها، سازمان ها و پروتکل های اساسی آن را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

برگزاری سخنرانی و پانل با دانشمندان برجسته و متخصصان هنر و همچنین بازدید از سایت، مطالعات موردی، کارگاه ها و سفرهای مرتبط با مطالعات میدانی همه این برنامه ها برخورداری کامل دانشجویان را به دانش تئوری و عملی، و شبکه جهانی، پس از فارغ التحصیلی و در نتیجه تسلط آن ها به دنیای هنررا تضمین می کند.

مدارک لازم:

• کپی ترجمه رسمی ریز نمرات/ کارنامه دوره کارشناسی و آموزش عالی

• دو توصیه نامه از مراجع علمی (دانشگاهی) یا حرفه ای (در صورت داشتن سابقه کار حد اقل یکی از توصیه نامه ها باید از مراجع حرفه ای باشد)

• معرفی نامه شخصی (حداکثر ۱۰۰۰ کلمه) - شامل معرفی خود، علت انتخاب دوره آموزشی، سابقه تحصیلی یا هنری و اهداف شغلی آینده.

• مقاله تحقیقاتی (حداقل ۱۰۰ کلمه) از تاریخ هنر یا رشته های مرتبط با هنر، مقاله بکر و اصیل از نظرات و ایده های شخصی شرکت کننده و یا پیش نویس مقاله جهت چاپ در نشریه یا وب سایت هنری

• رزومه کاری یا تحصیلی

• آزمون مهارت زبان انگلیسی (کسب امتیاز ۷ در آزمون IELTS ،۱۰۰ در آزمون IBT TOEFL و ۶۶-۶۱ در ازمون PTE. نمرات آزمون GRE الزامی نیست اما با کد ۴۱۶۱ برای موسسه Sotheby’s قابل قبول است.

• هزینه ثبت نام آنلاین: ۷۵ پوند

 

مهلت ثبت نام:

ثبت نام زودهنگام: ۱۵ مارس ۲۰۲۱ (۲۵ اسفند ۱۳۹۹)

مهلت استفاده از کمک هزینه تحصیلی: ۳ مه ۲۰۲۱ (۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰)

مهلت عادی: اول ژوئن ۲۰۲۱ (۱۱ خرداد ۱۴۰۰)

 

شهریه برای ورودی های سپتامبر ۲۰۲۱

مقیم:

پیش پرداخت پس از پذیرش درخواست: ۱۰۰۰ پوند

ترم ۱: ۱۱،۴۵۰ پوند

ترم ۲: ۱۱،۹۵۰ پوند

ترم ۳: ۵۸۰۰ پوند

 

غیر مقیم (بین المللی):

پیش پرداخت پس از پذیرش درخواست: ۱۰۰۰ پوند

ترم ۱: ۱۳،۷۰۰ پوند

ترم ۲: ۱۴۲۰۰ پوند

ترم ۳: ۷۰۰۰ پوند

برای اطلاعات بیشتر به سایت sothebys مراجعه نمایید.

 
کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir, All rights reserved. | Powered by www.dorweb.ir