سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 22425
تاریخ انتشار : 1398/12/16 11:48

برپایی نمایشگاه عکس هنرمندان ایرانی در پاریسنمایشگاه گروهی عکس "نگاه من" با آثار 15 هنرمند، عصر امروز ششم مارس (16 اسفندماه) در پاریس افتتاح می‌شود.

به گزارش تجسمی آنلاین و  به نقل از روابط عمومی خانه عکاسان جوان، نمایشگاه گروهی عکس "نگاه من" با آثار هنرمندان عضو خانه عکاسان جوان عصر امروز 16 اسفندماه در گالری مرکز فرهنگی ایران در پاریس افتتاح می‌شود .

این نمایشگاه که اولین نمایشگاه اعضای خانه عکاسان جوان در خارج از کشور است؛ در برگیرنده 21 اثر از 15هنرمند است که نگاه شخصی خود را با مخاطبان خارجی به اشتراک می‌گذارند.

در این نمایشگاه آثار از یاسمین عباس‌زاده، نوشین حسینی، لیلا کابلی، شقایق فرهنگ‌زاده، عارفه نصرالهی، شقایق نصر، ثمن رستگار، پانته‌آ ساربانها، محمد عشقی، رضا صیادی، حمید خراسانی، علی اصغر عاملی، فرشاد محمدی، فرزاد میرحسینی و سید طاها نجفی به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه "نگاه من" از 6 مارس (16 اسفند) در گالری مرکز فرهنگی ایران در پاریس با حضور دکتر جمال کامیاب رایزن فرهنگی ایران در پاریس و جمعی از شخصیت‌های هنری و فرهنگی ایران و فرانسه افتتاح می‌شود و تا 12 مارس (22 اسفند) میزبان هنردوستان است.

گفتنی است پیش از این در عرصه مسابقات عکاسی، اعضای خانه عکاسان جوان توانسته‌اند توفیقاتی را در سطح بین‌المللی کسب کنند.

کلید واژگان
نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir