سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 22469
تاریخ انتشار : 1399/01/19 16:50

اسرافیل شیرچی با نوشتن «در کنار همیم» به پویش مشاهنر پیوستاسرافیل شیرچی هنرمند خوشنویس با پیوستن به پویش «مشاهنر» با نوشتن جمله‌ «در کنار همیم» با خط خوش مردم را به ماندن در خانه‌ فراخواند.

به گزارش تجسمی آنلاین، این هنرمند جمله‌ در کنار همیم را با قلم خوشنویسی، خطاطی و به مردمی تقدیم کرد که این روزها شرایط سختی را در قرنطینه سپری می‌کنند.

 اسرافیل شیرچی تصویر برخی دیگر از تابلوهای خود را به مردمی که این روزها در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، به پویش مشاهنر تقدیم کرد.

اسماعیل+شیرجی
 

این پویش همزمان با افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور آغاز شد و در جریان آن جمعی از هنرمندان رشته‌های مختلف اعلام کردند که برای مردمی که شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در برابر شیوع ویروس کرونا را تحمل می‌کنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری‌ می‌پردازند.

اسماعیل+شیرجی
 

در همین راستا این استاد خوشنویسی نیز در ویدیویی  از طرح خوشنویسی «در کنار همیم» رونمایی کرد و در سخنانی یادآور شد: در این شرایط حساس و رنج‌آور، بهتر است در خانه بمانیم. من به اتحاد و ایمان همراهان مردم خوب شهر و پزشکان عالیقدر و همراهان خوبشان اعتقاد دارم. ان‌شاءالله این روزهای تلخ و تیره می‌گذرد. شاد باشید به امید و لطف خدا.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir