سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 23591
تاریخ انتشار : 1399/03/10 15:36
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت:

خاطرات هنرمندان پیشکسوت منتشر می شودمدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اشاره به نقش هنرمندان پیشکسوت در ثبت تاریخ هنر گفت: هنرمندان پیشکسوت تاریخ زنده هنر معاصر ما هستند و ما باید این تاریخ را ثبت کنیم. در این مسیر برنامه‌ریزی مشخصی داریم که خاطرات هنرمندان پیشکسوت را در قالب‌های گوناگون منتشر کنیم.

به گزارش تجسمی آنلاین، سیدمحمد طباطبایی، مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور، در ادامه طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر» برای دیدار با کیخسرو خروش، استاد و هنرمند پیشکسوت خوشنویسی به منزل وی رفت.

طباطبایی برای دیدار با استاد کیخسرو خروش به منزل ایشان رفت. در این دیدار همسر و خانواده این هنرمند نیز حضور داشتند و پیرامون مسائل هنری گفت و گو شد.

وی در ادامه با اشاره به طرح ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر اضافه کرد: در حال حاضر که به خاطر شیوع بیماری کرونا انجام برنامه‌های گروهی برای هنرمندان پیشکسوت میسر نیست، برنامه‌های دیگری جایگزین آن کرده‌ایم که دیدار با پیشکسوتان هنر از آن جمله است.

در این دیدار کیخسرو خروش هم ضمن تشکر از توجه به هنرمندان پیشکسوت و دیدار با آن‌ها همراهی خود را با برنامه‌ها و فعالیت‌های موسسه اعلام کرد.

پیش از این مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در قالب طرح ساعت سعد با پیشکسوتان هنر از جمله جواد علیزاده، محمدعلی ساربان و کامبیز درمبخش دیدار کرده بود.

منبع: روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت

 

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir