سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 23661
تاریخ انتشار : 1399/04/10 12:54

نمایش آثار علی بلبلی در موزه گالری دیدیعلی بلبلی آخرین آثار خود شامل مجسمه‌ها و نقاشی‌هایش را برای نمایش به موزه گالری دیدی برده است.

به گزارش تجسمی‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه،  موزه گالری دیدی میزبان آثار مجسمه و نقاشی علی بلبلی است که پیش از این آثارش در گالری های داخلی و خارجی به نمایش درآمده بود. این هنرمند در مورد این مجموعه 10 مجسمه فیگوراتیو در اندازه‌های طبیعی انسان و نیز 24 تابلوی نقاشی از آخرین کارهایش را روی دیوار موزه گالری دیدی برده است.

متاسفانه به خاطر شیوع ویروس کووید 19 برای این نمایشگاه افتتاحیه ای در نظر گرفته نشد ولی با ریعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان بازدید از این مجموعه برای عموم فراهم شده است.

بلبلی پیش از این بیش از 30 نمایش از آثقار نقاشی‌هایش را در کارنامه خود دراد که آخرین بار آثار وی در گالری فردا به نمایش درآمد ولی برایس اولین بار است که وی مجسمه‌های خود را برای بازدید عرضه کرده است.

علی بلبلی نقاش، استاد آواز و رهبر ارکستر است که پیش از این هدفش بیشتر دیده شدن کارهای مادرش، مکرمه قنبری بوده است. سبک نقاشی علی بلبلی نیز نشأت گرفته از نقاشی های مادرش و پست مدرن است.جذابیت کار وی در این است که حس و حال شخصی او به خوبی در نقاشی هایش مشهود و در دوران مختلف رنگ و لعاب آنها متفاوت است بنابراین مجموعه های او بر اساس دوره های کاری‌اش تقسیم بندی می شود.

این نمایشگاه از اول تیرماه افتتاح شده است و به مدت سی روز ادامه خواهد داشت و  علاقه‌مندان برای دیدن آن می‌توانند از به موزه گالری دیدی واقع در مازندران، کیلومتر ۹ جاده، محمود آباد-نور، ایزدشهر، مجتمع فرهنگی هنری دیدی مراجعه کنند.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir