سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 23803
تاریخ انتشار : 1399/06/01 10:54

برگزاری سیزدهمین حراج تهران به فصل پاییز موکول شد"حراج تهران" در خصوص برگزاری دوره سیزدهم این رویداد اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش تجسمی آنلاین و  به نقل از روابط‌عمومی حراج تهران؛ در این اطلاعیه آمده است: سیزدهمین دوره "حراج تهران" که قرار بود در تاریخ ۲۷ تیرماه برگزار شود به دلیل اوج‌گیری شیوع بیماری کرونا در این زمان با دوماه تاخیر به جمعه ۲۸ شهریورماه موکول شد؛ اما با توجه به تداوم وضعیت نامساعد و نگران‌کننده شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری آن در شهریورماه نیز وجود ندارد. در نتیجه تصمیم فعلی "حراج تهران" برگزاری حراج "هنر معاصر و مدرن" در فصل پاییز است.

حراج تهران ضمن ادای احترام به جامعه پزشکی و خدمت‌گزاران حوزه سلامت؛ درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان در اثر بیماری کرونا را به همه ایرانیان تسلیت عرض می‌نماید.

حراج تهران هر سال در دو نوبت بهار و پاییز برگزار می‌شد که این رویداد در فصل بهار ویژه آثار مدرن و کلاسیک ایران بود و فصل پاییز به هنر معاصر ایران اختصاص داشت. حالا پس از شیوه ویروس کرونا این حراج قصد دارد که دو حراج خود را ادغام و با عنوان هنر معاصر و مدرن در گاییز سال جاری برگزار کند.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir