سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 23895
تاریخ انتشار : 1399/06/26 10:51

برپایی نمایشگاه مد و لباس در فرهنگسرای نیاوراننمایشگاه و مراسم اختتامیه سه جشنواره (پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی، محصولات عفاف و حجاب و ماسک) طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ شهریور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش تجسمی آنلاین و به نقل از  روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، این کارگروه با هدف معرفی طرح‌های ارزشمند هنرمندان عرصه‌های طراحی و تولید لباس عاشورایی، محصولات عفاف و حجاب و ماسک، با در نظر گرفتن شرایط کنونی جهان و پاندمی کرونا، نمایشگاه هر سه جشنواره تخصصی خود را به صورت متمرکز برگزار می‌کند.

بر همین اساس از روز ۲۹ تا ۳۱ شهریور گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران میزبان طرح‌ها و محصولات ارائه شده به سه جشنواره عفاف و حجاب، جشنواره لباس عاشورایی و طراحی ماسک است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان این جشنواره‌ها نیز روز ۳۱ شهریور ماه ساعت ۱۷ در همین فرهنگسرا برگزار می‌شود. برگزاری این نمایشگاه و مراسم اختتامیه با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام خواهدشد.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

گالری نیان

گالری اینفو

هنرمندان
کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir