سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 24268
تاریخ انتشار : 1399/10/30 10:01

حضور هنرمندان ایرانی در آرت‌فر لندن 2021آرت‌فر لندن با شرکت 50 گالری از سرتاسر جهان به صورت مجازی اول بهمن افتتاح می‌شود.

به گزارش تجسمی آنلاین،  ‌آرت‌فر لندن امسال به شکل فیزیکی در بیزینس دیزاین سنتر، برگزار نمی‌شود اما این رویداد همچنان فرصت کشف و دیدن آثار هنری برجسته‌ مدرن و معاصر را فراهم کرده است. این‌بار گالری‌های مهم ‌هنر مدرن و معاصر در قالبی دیجیتال، آثار خود را ارائه خواهند داد.

 آرت‌فر لندن از اول بهمن میزبان بیش از 50 گالری از سراسر جهان است و گالری باوان از ایران نیز آثار هنرمندان ایرانی را در کنار آثار تعدادی دیگر از هنرمندان عرضه خواهد کرد.

گالری‌ها در این رویداد آثار خود را در قالبی دیجیتال ارائه می‌دهند و در اتاق‌های نمایش آنلاین این آرت‌فر هر گالری ۲۰ اثر ویژه‌ را از هنرمندان خود به نمایش می‌گذارد.

همچنین برای بازدیدکنندگان این امکان فراهم شده که آثار منتخب گالری‌ها با تفسیرهای صوتی و نوشتاری که توسط گالری‌ها نقل می‌شوند، در دسترسی قرار بگیرد.

این نمایشگاه از 20 تا 31 ژانویه (1 تا 12 بهمن) به‌صورت آنلاین در سایت این آرت‌فر به نشانی:  https://www.londonartfair.co.uk  در معرض دید عموم قرار دارد.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

گالری نیان

گالری اینفو

هنرمندان
کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir