سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 24327
تاریخ انتشار : 1399/11/22 09:34

آثار ارسالی به دبیرخانه «هنر زنده است» به مرز ۳ هزار رسیددبیرخانه جشنواره «هنر زنده است» تعداد آثار رسیده را در تمامی بخش‌ها ۲ هزار و ۸۰۵ اثر اعلام کرد.

به گزارش تجسمی آنلاین و  به نقل از روابط عمومی جشنواره هنر زنده است، با اتمام مهلت ارسال آثار، تعداد ۶۵ هزار بازدید از پورتال سایت جشنواره ثبت شد و بالغ بر ۲۸۰۰ اثر در چهار بخش مختلف به دبیرخانه جشنواره رسید.

این آثار در بخش‌های فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت به جشنواره ارسال شده است که در این میان بخش دیجیتال آرت با یک هزار و ۷۶ اثر بیشترین تعداد آثار رسیده را به خود اختصاص داد.

در بخش تئاتر ۵۹۶ اثر رسید که بخش صحنه ای ۲۵۲، مونولوگ ۱۶۶، نمایش رادیویی ۳۴، عروسکی ۳۱، نمایش آیینی و سنتی۳۱، خیابانی ۲۶ ، پرفورمنس ۲۲ اثر، نمایش موزیکال ۱۱، کمدی مکتب اصفهان ۹،پانتومیم۸ و تعزیه ۷ اثر را از آن خود کرد.

در بخش دیجیتال آرت ۱۰۷۶ اثر به جشنواره رسید که در این بخش عکس موبایلی ۵۲۲، ویدئو آرت ١۵٠، فیلم موبایلی ١٣١، نقاشی دیجیتال٩٣، موزیک ویدئو ٧٨، مالتی‌مدیا ٣۴، موشن گرافیک ٢٧، دیجیتال مدلینگ ١٨، انیمیشن کامپیوتری١۴ و وب سریز ٩ اثر را از آن خود کرد.

در بخش فیلم نیز ۸۴۵ اثر رسیده که فیلم بلند داستانی ۵۲، کوتاه داستانی ۵۹۸، انیمشن۵۰ و مستند ۱۴۵ ثبت شده است و در بخش موسیقی نیز ۲۳۰ اثر در سایت جشنواره بارگذاری شده است.
لازم به ذکرست که تعدادی از آثاری که برای جشنواره تولید می شود، تا ۲۰ بهمن ماه مهلت دارند که فایل مورد نظر را در هر بخش بارگذاری کنند و تنها آثاری در جشنواره شرکت داده می شوند که تا ۱۵ بهمن ماه در سایت جشنواره ثبت نام کرده باشند.

جشنواره هنر زنده است در چهار بخش فیلم (به دبیری کمال تبریزی)، تئاتر (به دبیری بهروز غریب‌پور)، موسیقی (به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت (به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره‌ها پذیرای تولیدات  متنوع هنرمندان جوان کشور - در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخش‌های غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشرشده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

نخستین دوره جشنواره آنلاین هنر زنده است را مؤسسه فرهنگی هنری برداشت آخر و مجموعه فرهنگی هنری مربع ۱۱ برگزار می‌کنند و پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب یکی از حامیان این جشنواره است.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir