سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 24373
تاریخ انتشار : 1399/12/16 13:01

انتشار فراخوان سومین نمایشگاه بین‌المللی سالانه «دیزاین»سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی سالانه «دیزاین» در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک در بهار ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش تجسمی آنلاین و به نقل  از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، فراخوان سومین دورۀ نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین با محوریت «دیزاین، تحول و امید» به دبیری اشکان قازانچایی منتشر شد.

گالری مجازی اعلان در دو دورۀ گذشته و همزمان با فصل رویش و نوروز، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در حوزه طراحی پوستر کرده است. اینک، در سومین دورۀ حضور و با مشارکت فرهنگسرای نیاوران و همچنین در آستانۀ سال نو خورشیدی، در نظر دارد با نگاهی متفاوت به گسترۀ دیزاین و اهمیت آن در جوامع بشری در مدیاهای مختلف بپردازد.

سومین دورۀ نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک (موشن گرافی) برگزار خواهد شد و هر شرکت‌کننده حداکثر می‌تواند با در نظر گرفتن موضوعات مطرح شده در در متن فراخوان در هر بخش، با سه اثر حضور یابد.

مهران میرحسینی، الهام آهویی و اشکان قازانچایی اعضای شورای سیاست‌گذاری این دوره از نمایشگاه بوده و انتخاب آثار بخش پوستر را کیانوش غریب پور، مهردخت دارابی، جواد آتشباری، مهران میر حسینی و فرشید پارسی کیا بر عهده خواهند داشت همچنین آثار بخش گرافیک متحرک را سعید حق زارع، رضا اللهیاری و میلاد شاه‌جانی انتخاب خواهند کرد. بابک صفری مدیر هنری و الهام آهویی مدیر اجرایی این رویداد هستند.

شایان ذکر است پایان مهلت ارسال آثار ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بوده و گشایش سومین نمایشگاه بین‌المللی دیزاین، همزمان در سایت گالری مجازی اعلان و سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از شرح کامل فراخوان به سایت گالری مجازی اعلان و  سایت فرهنگسرای نیاوران  مراجعه کنند.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir