سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 30605
تاریخ انتشار : 1400/10/22 12:04

سومین جایزه سال «استیکر» با معرفی برگزیدگان به ایستگاه پایانی رسیدمراسم اختتامیه سومین جایزه سال «استیکر» با معرفی برگزیدگان این دوره در حالی برگزار شد که به گفته رئیس جشنواره به دلیل کم سابقه بودن این رویداد نگرانی وجود داشت که از بعد کمی و کیفی به مرحله مطلوب نرسد.

به گزارش تجسمی آنلاین از ستاد خبری سومین جایزه سال استیکر، مراسم اختتامیه این رویداد سه‌شنبه ۲۱ دی ماه با معرفی برگزیدگان این دوره در حالی برگزار شد که سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر جشنواره به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشت.

رئیس جشنواره استیکر در ابتدای این مراسم عنوان کرد: خوشحالم که پس از سه سال تصمیمی که سال ۹۸ گرفته بودیم و ایده‌های سال ۹۷ به سرانجام‌ رسیده است. سال اول که با آقایان مسعود شجاعی طباطبایی و بهرام عظیمی درباره برپایی چنین جشنواره‌ای صحبت می‌کردیم، نگران بودیم که جشنواره استیکر به دلیل اینکه سابقه و تجربه‌ای در ایران ندارد، به لحاظ کمی و کیفی آثار خوبی ارائه نکند اما به لطف خدا و دوستان توانستیم در این سه سال با رویکرد شخصیت‌سازی فرهنگی و ایرانی محصولاتی را طراحی کنیم و این محصولات در تمام پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی کارکرد دارد.

میثم عسگری ادامه داد: بومی‌سازی امکانات مانند استیکر یا خدمات عمومی و خصوصی در پیام‌رسان‌های داخلی هرچند با سختی و دافعه اما در حال شکل‌گیری است. فکر می‌کنم مسئولان و نهادهای ما نیز باید در این حوزه تصمیمات بزرگ بگیرند و و حمایت کنند. من به جرات می‌توانم بگویم تاکنون تمام حمایت‌های دولتی یا در کلام بوده است یا در کاغذ و این حمایت‌ها باید عملی شود.

مدیرعامل پیام‌رسان آیگپ اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم این رویداد را به صورت سالانه برگزار کنیم هرچند که امکان دارد در آینده تبدیل به دوسالانه شود.
 

خروجی جایزه «استیکر» کل مردم را درگیر می‌کند
 

رئیس هیئت داوران جایزه سال استیکر نیز طی سخنانی عنوان کرد: خاصیت جشنواره استیکر این است که نسبت به جشنواره‌های متعددی که در ایران برگزار می‌شود، خاص است، زیرا برگزارکنندگان آن کسانی هستند که سال‌ها با هم کار کرده‌اند و دغدغه کار فرهنگی دارند.

بهرام عظیمی افزود: از ویژگی‌های جشنواره استیکر این است که خروجی آن کل مردم را درگیر می‌کند و محصولاتش برای تمام مردم قابل استفاده است.

وی درباره داوری آثار خطاب به شرکت‌کنندگان حاضر اظهار کرد: ممکن است شما که اینجا نشسته‌اید و اکثرا هم‌ جوان هستید، اگر برنده نشوید داوری را زیرسوال ببرید اما مطمئن باشید که ما در هیئت داوران بدون هیچ چشمداشت و سوگیری آثار را داوری کردیم. گاهی ممکن است یک اثر جزئیات زیادی داشته باشد، اما اثر ساده‌تر جایزه بگیرد، زیرا این استیکرها قرار است در ابعاد کوچک و روی صفحه موبایل دیده شوند.


معرفی برگزیدگان

در بخش بعدی این مراسم برگزیدگان سومین جایزه سال استیکر به شرح زیر معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.
جایزه ویژه خانه شعر و ادبیات به شیوا گلمحمدی اهدا شد.


برگزیدگان بخش اراضی عباس‌آباد

در بخش ویژه اراضی عباس‌آباد هیئت داوران هیچ‌ یک از شرکت‌کنندگان را حائز رتبه سوم ندانستند.
جایزه نفر دوم این بخش به علی آهنگر اهدا شد.
جایزه نفر اول این بخش به پوریا عبدلی تعلق گرفت.


برندگان بخش ایران‌خودرو 

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان را حائز رتبه سوم ندانستند.
جایزه نفر دوم به بهرنگ جدی اهدا شد.
جایزه نفر اول به حسین رجب غلامحسینی تعلق گرفت.


برگزیدگان بخش شخصیت‌های ادبی و سینمایی

جایزه نفر سوم در این بخش به سمانه شجاعی اهدا شد.
جایزه نفر دوم این بخش به فریناز سلیمانی تعلق گرفت.
جایزه نفر اول در این بخش به محمود نظری اعطا شد.


برگزیدگان بخش استیکر ایرانی

جایزه نفر سوم در این بخش به طاهر شعبانی اهدا شد.
جایزه نفر دوم در این بخش به سارا نیک‌فروز تعلق گرفت.
جایزه نفر اول در این بخش به حسین زارعی علق گرفت. این هنرمند در دومین دوره جایزه سال استیکر نیز موفق به دریافت رتبه اول این بخش شده بود.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir