سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 41321
تاریخ انتشار : 1402/09/05 13:18

فراخوان جشنواره عکس بلفاستجشنواره عکس بلفاست یکی از جشنواره های بین المللی پیشرو عکاسی در بریتانیا و جشنواره هنرهای تجسمی ایرلند شمالی به هنرمندان/ عکاسان این فرصت را می‌دهد تا آثار خود را در گالری اصلی جشنواره به نمایش بگذارند.

به گزارش تجسمی آنلاین، فرصت نمایش آثار و دریافت ۲ هزار پوند جایزه در جشنواره عکس بلفاست برای هنرمندان عکاس فراهم شده است.

جشنواره عکس بلفاست یک سازمان غیرانتفاعی است که یکی از جشنواره های بین المللی پیشرو عکاسی در بریتانیا و جشنواره هنرهای تجسمی ایرلند شمالی را ارائه می دهد.

این جشنواره بستر مناسبی را برای قرار گرفتن در معرض مخاطبان بین‌المللی فراهم می‌کند، زیرا در دوره های قبلی بیش از ۱۵۰ هزار بازدیدکننده از سراسر جهان از آن استقبال کرده‌اند.

جشنواره عکس بلفاست به هنرمندان/ عکاسان این فرصت را می‌دهد تا آثار خود را در گالری اصلی جشنواره در کنار برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در زمینه عکاسی به نمایش بگذارند. همچنین آثار هنرمندان را در تور Photo Schwiez ۲۰۲۵ (زوریخ، سوئیس) به نمایش میگذارد. تعدادی از هنرمندان نیز فرصت حضور در مجلات هنری Abridged و Aesthetica خواهند داشت.

برندگان واجد شرایط دریافت جوایز متعددی از جمله جایزه نقدی ۲ هزار پوندی خواهند بود.

موضوع برای حذف هرگونه محدودیت باز گذاشته شده است. آثار ارسالی باید عکاسی یا مبتنی بر لنز باشند، اما می‌توانند شامل ادغام سایر اشکال هنری با رسانه عکاسی (مانند اجرا، نقاشی، مجسمه‌سازی، موسیقی، ادبیات و غیره) باشند.

شما می توانید هم یک مجموعه عکس و هم عکس های یک پروژه را ارسال کنید، اما برای هر دو باید هزینه ای پرداخت شود.

هزینه ورودی:

ثبت نام زودهنگام: (تا ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳) - ۲۳ یورو (تخمینی ۱۹ پوند) / ۲۴ آذر ۱۴۰۲

ثبت نام به موقع: ۲۹ یورو (تخمینی ۲۵ پوند)

مهلت ثبت نام: ۲۳ فوریه ۲۰۲۴ (۴ اسفند ۱۴۰۲)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنند.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

گالری نیان

گالری اینفو

هنرمندان

کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir