سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 44632
تاریخ انتشار : 1403/02/24 09:32

60 هزار نفر از اعضای صندوق هنر بیمه شدندمدیرعامل صندوق اعتباری هنر از پوشش بیمه‌ای60 هزار نفر از اعضای این صندوق خبر داد.

به گزارش تجسمی آنلاین، سید مجید پوراحمدی، در جشن اردیبهشت هنر ازنا گفت: ما باید با حمایت از استعدادهای فرهنگی و هنری زمینۀ کسب‌وکار هنرمندان را بهبود ببخشیم.

او با بیان اینکه رویداد اردیبهشت هنر ازنا برای تجلیل از فعالان فرهنگ و هنر این شهرستان برگزار شده‌است، اضافه کرد: اجرای این برنامه‌ها باید تداوم داشته باشد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر یادآور شد: نیاز است که اجرای برنامۀ رویداد هنر در ازنا را در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان مصوب کنیم تا هرساله برگزار شود.

پوراحمدی با لزوم تجلیل‌ از هنرمندان، بیان کرد: هنر عامل انتقال فرهنگ، تجربه و بسترساز ارتقای تمام عرصه‌های دیگر است و این‌گونه تجلیل‌ها  رشد جوانان علاقه‌مند به عرصه فرهنگ و هنر را به‌دنبال دارد.

او با تأکید به اینکه فرهنگ و هنر زمینه‌ساز رشد و تعالی انسان است، اعلام کرد: ما آمادگی داریم که یک روز را به رویداد فرهنگی ازنا در فرهنگسرای نیاوران اختصاص دهیم.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر تأکید کرد: این صندوق با جمعیتی بالغ‌بر ۱۰۳هزار نفر و با حمایت‌های ویژه‌ از اصحاب فرهنگ و هنر هم‌اکنون بیش از 36 خدمت را برای هنرمندان انجام می‌دهد.

پوراحمدی با اشاره به پوشش بیمه‌ای بالغ‌بر ۶۰ هزار نفر از اعضای صندوق هنر، اضافه کرد: تعداد بسیار زیادی تسهیلات بدون‌بهره برای فعالیت‌های ضروری و کارآفرینی به اعضای این صندوق پرداخت شده‌است.

کلید واژگان
نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir