سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 47730
تاریخ انتشار : 1403/04/12 17:43

بیستمین حراج تهران با ارائه آثاری از هنرمندان معاصر و پشکسوتبیستمین حراج تهران ـ حراج هنر مدرن و معاصر تیرماه 1403ـ با ارائه 116اثر روز جمعه ـ 15تیر ـ در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش تجسمی آنلاین، بیستمین دوره‌ حراج تهران با عنوان حراج «هنر مدرن و معاصر ایران» بر اساس آنچه کاتالوگ این رویداد نشان می‌دهد، جمعه (۱۵ تیرماه ۱۴۰۳) ساعت ۱۷ در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد.

آثار ارائه‌شده در این دوره از حراج تهران روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ـ ۱۳ و ۱۴ تیرماه ـ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۲۱:۰۰ قابل بازدید خواهد بود. اجرای این حراج قرار است به عهده حسین پاکدل باشد. 

حراج+تهران
نام هنرمند: فرهاد مشیری (متولد ۱۳۴۲)
نام اثر : شماره‌های سیاه روی سفید

نام هنرمندانی همچون ابوالقاسم سعیدی، قاسم حاجی‌زاده، محمدعلی ترقی‌جاه، فریده لاشایی، صادق ادهم، نصرالله افجه‌ای، خسرو حسن‌زاده، محمود زنده‌رودی، فرهاد مشیری، سیراک ملکونیان، کوروش شیشه‌گران و ... در میان هنرمندانِ این دوره از حراج دیده می‌شود. 

حراج+تهران
نام هنرمند: محمد احصایی (متولد ۱۳۱۸)
 اثر بدون‌عنوان

اثرِ آیدین آغداشلو با عنوان «پایان یک دوران از مجموعه خاطرات انهدام»، فرهاد مشیری با عنوان «شماره‌های سیاه روی سفید» و اثری بدون عنوان از محمد احصائی به عنوان گران‌ترین آثار این دوره از حراج میان ۱۲ تا ۱۰ میلیارد تومان برآورد قیمت شدند. 

حراج+تهران
نام هنرمند: آیدین آغداشلو (متولد ۱۳۱۹)
نام اثر : پایان یک دوران از مجموعه خاطرات انهدام

مراسم نوزدهمین دوره‌ی حراج تهران با مجموعه‌ای از آثار «کلاسیک و مدرن هنر ایران»، ۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در هتل پارسیان آزادی در تهران برگزار شد.
 این مجموعه‌ آثار در تاریخ ۴ و ۵ بهمن‌ماه به‌ نمایش گذاشته شده بود که در نهایت با رقم فروش ۲۴۱ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان به کار خود پایان داد. در جریان این حراج ۹۰ اثر کلاسیک و مدرن معاصر به حراج گذاشته شد که گران‌ترین اثر شرکت داده شده به یکی از آثار سهراب سپهری تعلق داشت. 

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir