سرویس‌های خبری
شناسه خبر : 47749
تاریخ انتشار : 1403/04/20 08:51

طراحی های ملکه ویکتوریا حراج می شودمجموعه‌ای از طراحی‌هایی که «ملکه ویکتوریا» در دوران نوجوانی خلق کرده بود،‌ به مزایده گذاشته می‌شوند.

به گزارش تجسمی آنلاین،‌ چهار طراحی که «ملکه ویکتوریا»، ملکه سابق بریتانیا در دوران نوجوانی خلق کرده بود، هفته آینده در لندن به مزایده گذاشته می‌شوند.

«آرت‌نت»‌ نوشت،‌ ملکه ویکتوریا در سال ۱۸۳۷ میلادی یعنی در سن ۱۸سالگی به تخت نشست و تا پایان عمرش در سال ۱۹۰۱ میلادی حکمرانی کرد. دوران سلطنت او همزمان با عصر بزرگ صنعتی شدن، توسعه اقتصادی و گسترش امپراتوری بریتانیا بود.


 

او سه مورد از این چهار طراحی را در سن ۱۴سالگی و زمانی که شاهزاده بود خلق کرد. این طراحی‌ها افرادی را حین سوارکاری به تصویر می‌کشند. یکی از این طراحی‌ها یک شوالیه سوار بر اسب را با مرکب به تصویر کشیده است. دیگری که با مداد خلق شده است، زنی با لباس مجلل را روی اسب نشان می‌دهد. طراحی سوم نیز با همین موضوع خلق شد.


 

ملکه ویکتوریا طراحی چهارم را در نخستین سال سلطنتش خلق کرده است. این طراحی زنی را به تصویر کشیده است که تاج بر سر گذاشته است و برای توضیحات آن کلمه «علیاحضرت»‌ نوشته شده است.

گمان می‌رود که این مجموعه طراحی‌ها توسط دختر نقاش دربار ملکه ویکتوریا جمع‌آوری شده باشد.

کارشناسان ارزش این چهار طراحی را بین ۱,۹۰۰ الی ۳,۱۷۰ دلار برآورد کرده‌اند.

حراجی «رزبری» که این آثار هنری را به مزایده خواهد گذاشت، پیش‌تر نیز آثار هنری شخصیت‌های سلطنتی دیگری از جمله شاهزاده ویکتوریا، فرزند ملکه ویکتوریا را به ارزش ۵,۳۲۰ دلار به فروش رسانده بود.

در ماه ژانویه، دو نقاشی رنگ روغن با موضوع گل که توسط ملکه ویکتوریا خلق شده بودند به قیمت‌های ۱۲,۱۷۵ دلار و ۱۲,۸۱۶ دلار فروخته شدند.

نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


کلیه حقوق این سایت برای تجسمی آنلاین محفوظ است
با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 85173
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎TajasomiOnline.ir‎, All rights reserved.
Powered by www.dorweb.ir